FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS Feed

dLibra 5 i nowy serwer na 5-lecie

9 września 2011 roku zostało zaktualizowane oprogramowanie dLibra, wykorzystywane w Księgozbiorze Wirtualnym Federacji FIDES, do najnowszej wersji 5.1.3. Jednocześnie Księgozbiór Wirtualny został przeniesiony na nowy szybszy serwer. Aktualna wersja oprogramowania ma wiele ulepszeń i nowych możliwości, które w przyszłości postaramy się wykorzystać.

W związku z tą zmianą mogą jednak występować przejściowe trudności. Niektóre informacje trzeba jeszcze przenieść ze starej wersji. Nie działają jeszcze wszystkie wersje językowe. Spostrzeżone błędy proszę zgłaszać przez kontakt na stronie lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby mające założone konto prosimy o sprawdzenie swoich ustawień.

Księgozbiór Wirtualny Federacji Bibliotek Kościelnych FIDES został uruchomiony 5 lat temu, 27 września 2006 roku. W tym czasie odwiedziło nas 1 mln 769 tys. czytelników i zostało umieszczonych ponad 1000 publikacji.